C C C C A+ A A- X

Съдебни заседатели

Вътрешни правила за работа със съдебни заседатели на Районен съд-Благоевград

Методология за първоначално обучение на съдебни заседатели

СЪДЕБНИ ЗАСЕДАТЕЛИ ЗА РАЙОНЕН СЪД - БЛАГОЕВГРАД
за мандат 2020 - 2024 година
избрани от ОС на съдиите на Окръжен съд - Благоевград на 24.01.2020
 
   
           Община Благоевград
№  Три имена 
1 АЛЕКСАНДЪР ГЕОРГИЕВ МАРКОВ
2 АНГЕЛИНА КИРИЛОВА РАВНАЧКА
3 АТАНАСКА ЯНКОВА КОВАЧЕВА
4 БИЛЯНА ВАСКОВА ВАСЕВА
5 БИСТРА СТАНООЕВА ЗЛАТКОВА
6 БОЙКА ВЛАДИМИРОВА НИКОЛОВА
7 БОРИСЛАВ НИКОЛОВ ПАВЛОВ
8 ВАЛЕНТИНА КУЗМАНОВА СЕРАФИМОВА
9 ВАСИЛКА СТАНКЕВА ЧАУШКА
10 ВЕСКА ЗЛАТКОВА НЕМЧЕВА
11 ВИЛИСЛАВ КИРИЛОВ БАЛЕВ
12 ВИОЛЕТА БОЖИНОВА КУЗМАНОВА
13 ВИОЛЕТА ИВАНОВА ДАСКАЛОВА
14 ВИОЛЕТА КИРИЛОВА ТОПАЛОВА
15 ГАЛИНА ИВАНОВА ТРЕНЧЕВА-НИКОЛОВА
16 ГЕОРГИ БОРИСОВ ГЕОРГИЕВ
17 ГЕОРГИ ДИМОВ ПАЛАЗОВ
18 ГИНКА МИЛЧЕВА ГРИГОРОВА
19 ДЕСИСЛАВА КОСТАДИНОВА РУМЕНОВА - МИЛАДИНОВА
20 ДИМИТРИНА НИКИФОРОВА ХРИСТОВА
21 ДИМИТЪР ГЕОРГИЕВ ПАЛАЗОВ
22 ЕВГЕНИЯ ХРИСТОВА СТАНИНСКА
23 ЕКАТЕРИНА ВЛАДИМИРОВА КАРАДАКОВА
24 ЕЛЕНА ГЕОРГИЕВА ТЕРЗИЕВА - ШАУ
25 ЕЛЕНА ИЛИЕВА СТОИЛОВА
26 ЕЛЕНА ЛАЗАРОВА ХРИСТОВА
27 ЕЛЕНА ЮРИЕВНА ЕРДЕЛСКА
28 ЕМИЛИЯ АЛЕКСАНДРОВА ВИШАНИНА
29 ИЛИЯН ДИМИТРОВ СТРАТИЕВ
30 ИРЕНА ИЛИЕВА МАЛЧЕВА
31 ЙОРДАНКА ГЕОРГИЕВА БУДИНОВА
32 КРЕМЕНА ИВАНОВА ДРАГАНОВА
33 ЛИЛЯНА ИВАНОВА МИТРЕВА
34 МАРИЯ БОРИСОВА ВЕЛИНОВА
35 МАРИЯ ГЕОРГИЕВА НИКОЛОВА-МИЛЕВА
36 МАРИЯ КРУМОВА НИКОЛОВА
37 МАРИЯНА КОСТАДИНОВА КАФЕДЖИЙСКА
38 МИЛА ИЛИЕВА АНДРЕЕВА - ДИМИТРОВА
39 НАДЕЖДА ДИМИТРОВА СОТИРОВА
40 НЕВЕНА ГЕОРГИЕВА ЛУМПАРОВА
41 НИКОЛАЙ БОГОМИЛОВ МИТОВ
42 ПАВЛИНА МИТОВА СОЛАЧКА
43 РУМЕН АНГЕЛОВ РЯХОВ
44 СПАСКА СТРАХИЛОВА АЛЕКСАНДРОВА
45 СТАНИСЛАВА ДРАГАНОВА ЦВЕТКОВА
46 СТАНКА ГЕОРГИЕВА АНГЕЛОВА
47 ТОДОРКА СТОЯНОВА ГЕОРГИЕВА
48 ФЕРИЗКА БЕЛГИЯВА ШАМОВА
49 ЯКИМ ГЕОРГИЕВ ЦОКОВ
  Община Симитли
1 МАРТИНА ГЕОРГИЕВА ГЕОРГИЕВА
2 КАМЕЛИЯ ЦВЕТАНОВА АЛЕКСАНДРОВА
3 ЛЮДМИЛА АСЕНОВА ПЕТРОВА
4 ЕЛЕОНОРА НИКОЛОВА ГАВРИЛОВА
5 ПЛАМЕНА ПЛАМЕНОВА СТОЙЧЕВА
6 АЛЕКСАНДЪР КИРИЛОВ СТОЙЧЕВ
7 НАДЕЖДА ЛЮБОМИРОВА ИЛИЕВА
8 СТЕФАНКА БОЙЧЕВА АНГЕЛОВА
9 КИРИЛКА МИЛЧОВА КОЦЕВА
10 ВАЛЕНТИН БОРИСОВ ИВАНОВ
11 СИМОНА ДИМОВА ЙОВКОВА - БИКОВА
12 ТАНЯ МИТКОВА ГЕОРГИЕВА
13 ЕМИЛИЯ СТАНКЕВА ПОПСТОЯНОВА
14 ЕЛИСАВЕТА ИВАНОВА МУЛЯЧКА
15 КАТЯ АСЕНОВА ДРЕНОВИЧКА
16 ВАСКО ПЕТРОВ ПАДЕЖКИ
17 СИЛВИЯ ЕМИЛОВА ИЛИЕВА
18 ИВАЙЛО РАДОСЛАВОВ КОСТАДИНОВ

Този сайт използва бисквитки (cookies). Като приемете бисквитките, можете да се възползвате от оптималното поведение на сайта.

Приемам Отказ Повече информация